FAQ

Jak można zarezerwować termin?
Termin rezerwujemy po wpłacie zaliczki i podpisaniu umowy. Można tego dokonać osobiście na spotkaniu lub zdalnie przez internet oraz przelewem bankowym. Rezerwacje telefoniczne, wstępne czy przytrzymywanie terminów nie są niestety możliwe.

Na jakim terenie pracujecie?
Pracujemy na terenie całej Polski i Europy oraz wszędzie tam gdzie zaproszą nas nasze Pary Młode. Rezalizujemy zagraniczne ceremonie ślubne i sesje plenerowe oraz uroczystości w każdym zakątku naszego kraju. Do 50km naszej siedziby (Tarnobrzeg) nie pobieramy opłat za dojazd a powyżej 120km będziemy potrzebować noclegu.

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Wszystko zależy tak na prawdę od ilości wyjazdów i zleceń na które poświęcamy większość naszego czasu. W praktyce Wasze materiały będą gotowe na około 90 – 180 dni od momentu ślubu/sesji plenerowej.

Jakiego sprzętu używacie?
Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie firmy Canon oraz Sony. Używamy jasnych stałoognioskowych obiektywów, systemów stabilizacji obrazu (kamizelka z ramieniem stabilizującym Steadicam), cyfrowych rejestratorów dźwięku, mikrofonów krawatowych oraz dodatkowego oświetlenia. Ujęcia lotnicze realizujemy profesjonalnymi dronami DJI a montaż materiałów odbywa się na komputerach Apple w możliwie najwyższej konfiguracji.

Do której godziny jesteście na weselu?
Jesteśmy z Wami maksymalnie do 1:00 w nocy. Staramy się by nasz dzień pracy nie był dłuższy niż 12 godzin. Startujemy już na przygotowaniach i jesteśmy na najwyższych obrotach aż do zakończenia oczepin.

Jak mogę poznać waszą pełną ofertę i dostępność terminu?
Najszybciej będzie napisać do nas zapytanie przez formularz kontaktowy na naszej stronie głównej lub po prostu zadzwonić.
W weekendy kontakt telefoniczny z nami może być utrudniony. Na wszelkie wiadomości staramy się odpisywać w ciągu 24 godzin.